Kamery

          

Kamerový systém sa používa na nahrávanie videozáznamu súkromných alebo spoločných priestorov. Tento záznam môže slúžiť na usvedčenie páchateľov z rôznej nezákonnej činnosti. Podľa nášho názoru je prínos kamerového systému hlavne psychologický. Prítomnosť kamier, napríklad v obytnom dome, sa ihneď odzrkadlí na správaní sa obyvateľov a čistejších spoločných priestoroch.

 

Zvyčajne sa skladá z troch súčastí:
1.Záznamové zariadenie – KAMERA

2.Nahrávacie zariadenie – DVR/NVR (Turbo HD/digital)
3.Zobrazovacie zariadenie – MONITOR

 


Nahrávacie zariadenie sa označuje ako DVR (pri Turbo HD) alebo NVR (pri digitáli). Ide v podstate o malý počítač, v ktorom je uložený pevný disk, na ktorom sa uchováva záznam. Beží na ňom špeciálne upravený operačný systém Linux. Ovládanie celého systému a prehrávanie záznamov zvládne aj úplný laik. Celý systém je v slovenskom jazyku.


Ak pripojíte DVR/NVR na internet, môžete si zobraziť obraz z Vašej kamery na Vašom notebooku, tablete alebo mobilnom telefóne kdekoľvek na svete. Software, ktorý to umožňuje je zdarma dostupný pre Android aj iOS (Apple).

 

 

Sme držiteľmi platnej LICENCIE vydanej krajským policajným riaditeľstvom v Bratislave, ktorá nám povoľuje montáž zariadení slúžiacich na zabezpečenie a monitorovanie objektov.

 

 

REFERENCIE:

Panelový dom - Petržalka
“Táto firma uspela v našom výberovom konaní spomedzi 3 firiem so svojím kamerovým systémom a následne ho dodala a v krátkom čase ho dala do prevádzky. Pozostával z deviatich kamier optimalizovaných na rôzne určenia.
Inštalácia prebiehala rýchlo, komunikačné káble technici firmy citlivo a inteligentne viedli tak, že ich veľakrát nevidno a vizuálne nerušia.
Zaškolenie bolo krátke, nakoľko systém je zrozumiteľný a v slovenčine. Oceňujem ochotu pána Mišíka dotiahnuť všetky požiadavky a detaily k našej spokojnosti. Kamerový systém sa už osvedčil, keď sme vďaka dobrému rozlíšeniu a umiestneniu kamier mohli identifikovať tváre osôb neoprávnene sa pohybujúcich po našom dome.
M.P,
člen technickej komisie združenia vlastníkov”

 


Panelový dom - Rača
Týmto vyjadrujeme našu spokojnosť s Vašimi službami pri obstarávaní kamerového systému pre náš bytový dom. Oceňujeme najmä Vašu promptnú reakciu na náš dopyt, prezentáciu na schôdzi vlastníkov bytov, rýchle dodanie a spoľahlivú montáž. Kamerový systém funguje bez problémov a sme s ním spokojní.
Ďakujeme.
L.H. zástupca vlastníkov


Panelový dom - Podunajské Biskupice
Rýchla a kvalitná montáž. Promptné reagovanie pri škodovej udalosti a výborné spracovanie výstupov a podkladov pre políciu.

Panelový dom – Karlova Ves
Montáž kamier s kvalitným výstupom. Nápomocné bolo predvedenie kamier priamo na objekte, na základe ktorého sme sa vedeli rozhodnúť pre najvhodnejší typ pre naše potreby. Kamery boli dodané rýchlo a montáž prebiehala bez akýchkoľvek problémov, všetko pekne zapracované.

Panelový dom – Nové Mesto
Firma, v ktorej pracujú odborníci. Vedeli zodpovedať na všetky naše otázky a požiadavky, dobre poradiť, vysvetliť a predviesť. S montážou a výstupom z kamier sme veľmi spokojní, môžeme len odporúčať.Výber zo zrealizovaných zákaziek - panelové domy: Košická, Strečnianska, Blagoevova, Zelovoc Rusovce, Ševčenkova, Hálova, Studenohorská, Holičská, Haburská,Švabinského, Gercenova, Iljušinova, Račianska, Znievska, Kadnárova, Dunajská Lužná, Púpavova, Viglašská, nemenovaný klient z bankového prostredia, atď.

 

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kedykoľvek  kontaktovať.

Cookies